UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як правильно цілуватися по-французьки: 9 правил, яких ви могли і не знати

Після освоєння класичних поцілунків, а то й раніше, питання поцілунку з язиком у будь-якому випадку виникає у молодих людей

Як правильно цілуватися по-французьки: 9…

Французький поцілунок є продовженням класичного. Відмінність в тому, що окрім губ, в дію вступає і язик, пише Depo.Закарпаття з посиланням на vihden.

1. Перед поцілунком, треба точно бути впевненим, що у вас свіжий подих. Якщо він у вас з якихось причин не свіжий, то зробіть все, щоб воно стало таким як треба. Для цього існує дуже багато способів.  Якщо ви не виконаєте цей пункт, то до наступних, можливо і приступати не варто.

2. Поцілунок є в більшості випадків продовженням простого поцілунку в губи, хоч може бути й окремим. Але краще всього починати з поцілунку в губи.

3. Вибираємо романтичне місце, або просто затишне. Далі торкаємося до партнера якимось чином, чи то обіймаємо, чи то беремо руку партнера - це треба для більш інтимного настрою.

4. Повільно наближаємося своїми губами до губ вашого партеру, і цілуємо одну з його губ, тобто робимо все, як у стандартному поцілунку. 

5. Крізь губи, кінчиком свого язика знайдіть язик вашого партнера. Доторкніться до нього і робіть грайливі рухи взад-вперед, і по колу. Все це робіть не поспішаючи, з розслабленими губами і язиком. Коли ваші язики зустрінуться, то ви можете відчути те, що у вас підскочив тиск - це нормально! 

6. Цей вид поцілунку зазвичай починає робити один з партнерів, тому, спочатку язиком працює хтось один. Припустимо, ви цілуєте свого партнера в губи, але хочете чогось більш захоплюючого. Тоді ви ніжно торкаєтеся своїм язиком до його губ і чекаєте, поки він не відповість вам своїм язиком.

7. Всі рухи язиком треба робити з помірною силою. Вибирати силу треба із розрахунку на те, щоб не доставити партеру дискомфорту. Тобто треба робити так, як би вам сподобалося, якщо б ви були на іншому місці.

8. Час поцілунку може тривати від 20 секунд до 30 хвилин. Ви на часі особливо не зациклюйтеся, просто майте на увазі, що цей поцілунок робиться довше, ніж в губи.

9. Закінчувати поцілунок треба повільно, без різких рухів. Треба прибрати язика собі в рот. Не поспішаючи відхилитися, і в останню чергу закрити рот. Така послідовність найоптимальніша. Якщо ви спробуєте зробити це все відразу, то може вийти грубий рух, або як мінімум негарний.

Нагадаємо, ТОП-6 нових поз для сексу в машині.

Читайте також: Чоловіки зізналися, чому втрачають інтерес до жінок

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"