ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як на Закарпатті чоловіки врятували яструба (ФОТО, ВІДЕО)

Працівник одного з ужгородських підприємств запримітив у вентиляторі цеху малого яструба - знесиленого, але неушкодженого
Depo.
17 червня 2015 15:21
ФОТО: depo.ua
Як на Закарпатті чоловіки врятували яструба (ФОТО, ВІДЕО)
Як на Закарпатті чоловіки врятували яструба (ФОТО, ВІДЕО)

Про історію порятунку птаха написав на своїй сторінці у мережі Facebook користувач Іван Кузович, пише Закарпаття.depo.ua.

Окрім води птах нічого не хотів. Швидко звик до рятівника. Додому до нового господаря маленький, завбільшки з голуба, яструб дістався, міцно закріпившись на плечі людини .

"Подружився з юним хижаком і я, відчув на власній шкурі гострі пазури, від котрих відчепитись непросто. Отримав і кілька легких уколів дзьоба у пальці. Але тваринка швидко звикла до мене, почала більше довіряти, з цікавістю заглядала в об'єктив", написав Іван.

Як на Закарпатті чоловіки рятували яструба (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Переночував птах у хаті, а увесь наступний день пролежав надворі, у відкритій клітці. Воду пив тільки з крана, вподобав свіже молоко. І більш на той час - нічого.
Втім, потроху юний яструб вже їв, пив воду, молоко, трошки спробував щось із запропонованого відвареного і подрібненого м'яса і обрав собі місцем відпочинку молоду високу черешню.

Як на Закарпатті чоловіки рятували яструба (ФОТО, ВІДЕО) - фото 2

"Тут він виглядав вже досить впевненим птахом: перестрибував, розмахуючи крилами, з гілки на гілку, вибирався аж на самісіньку вершину дерева, потім знову ховався від пекучого сонця у затінку крони. Яструба вдалося зафіксувати на черешні, але момент фіналу історії я проґавив - треба було сидіти неподалік у засідці постійно. Очевидці розповідають, що над черешнею з'явився великий яструб, зробивши несамовитий переполох серед курей. А потім свого юного колегу підхопив міцними лапами і полетів у найближчий ліс за річкою Ублянкою, що на околиці Малого Березного. Сподіваюся, що це ось той хеппі енд, про який мріялося. Бо, перефразовуючи знаменитий вислів і застосовуючи його у позитивному значенні, яструб яструбу око не виколе...Спеціалісти тут можуть сказати більше", - завершує історію Іван Кузович.

Більше про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua