ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як київський філософ створив на Закарпатті будинок з таємним лабіринтом

Дмитро Кобринський, фахівець з екологічного туризму, господар коттеджу під назвою "Казковий будиночок" у Берегові
Depo.
7 грудня 2015 11:56
ФОТО: depo.ua
Як київський філософ створив на Закарпатті будинок з таємним лабіринтом
Як київський філософ створив на Закарпатті будинок з таємним лабіринтом

Як пише Depo.Закарпаття з посиланням на Beregovo.Today, викладач київського університету, філософ за освітою Дмитро активно долучився до розвитку закарпатського туризму, в тому числі вирішив запровадити у нас новий "науково-культурний" напрямок. Із цією метою він покинув столицю, придбавши у Берегові занедбаний сторічний будинок австро-угорського періоду.

Тут досі триває капітальний ремонт, відбувається практично повне внутрішнє переобланання. При чому господар вирішив до цього процесу підійти творчо - нічого не руйнує, а лише додає певну родзинку у інтер'єр.

Як київський філософ створив на Закарпатті будинок з таємним лабіринтом - фото 1

А все почалося з проекту "Будиночку для Аліси". Саме так вирішив назвати Дмитро маленьку прибудову, завалену старим непотрібом. Знайомий дизайнер-архітектор намалював проект майбутнього перетворення колишнього сараю у комфортне казкове приміщення з двоярусним ліжком та різними цікавинками.

Як київський філософ створив на Закарпатті будинок з таємним лабіринтом - фото 2

"Одразу планувалося, що до мене часто будуть приїздити гості. Багато хто із дітьми. А як зайняти непосидючих малих - їм не завжди цікаво слухати дорослі бесіди, їх хочеться розваг, десь бігати, відкривати щось нове", - ділиться господар.

Так у будинку поступово з'явився цілий лабіринт. Кімнати на другому поверсі та горищі переобладнані таким чином, що мають багато потаємних дверцят та несподіваних ходів. Дмитро демонструє: заходить в одну з них на кілька секунд, а потім пропонує відшукати його. Практично нікому з першого разу цього не вдається - дверцята надійно приховані. А тим часом людина вже у зовсім іншому приміщенні... Не лише діти у захваті - а й дорослі!

Як київський філософ створив на Закарпатті будинок з таємним лабіринтом - фото 3

Також у "Казковому будиночку" є свій маленький ліфт та інші цікавинки, які потрібно бачити. Оскільки у купленому Дмитром будинку виявився 20-метровий винний підвал, завалений глиною і піском, то він не міг оминути і винну тематику. Нині вже виготовляє власне вино, яким і пригощає своїх гостей.

Як київський філософ створив на Закарпатті будинок з таємним лабіринтом - фото 4

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття