ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Восени в Ужгороді хочуть провести фестиваль чеського пива та їжі (ФОТО)

Про таке, зокрема, йшлося сьогодні під час зустрічі чеської делегації з міським головою Ужгорода

Depo.
13 липня 2018 18:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-служба міськради, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся з директором Чеського центру в Києві, другим секретарем Посольства Чеської Республіки в Україні з питань культури Луцією Ржегоржіковою, головою організації Чеський дім регіону в Ужгороді Павелом Мусілом та представниками Чеського дому – виконавчим директором Владиславом Юриною і членом виконавчої ради Іваном Терпаєм.

Гості вручили символічний презент від Чеського дому регіону, нещодавно відкритого в Ужгороді, який започатковано в рамках співпраці Закарпаття та Устецького краю Чеської Республіки. Гості запропонували вже ближчим часом, восени, провести в Ужгороді фестиваль чеського пива та їжі і попросили про сприяння цьому заходу з боку міської влади.

Луціє Ржегоржікова також розповіла, що проходять проби на українсько-чеський фільм, зйомки якого будуть і в Ужгороді, у зв'язку з цим до нас приїде дуже відомий чеський колектив із філармонії міста Чеське Будейовіце, близько 30 митців, і вони хотіли б дати також в Ужгороді концерт. На зустрічі йшлося і про допомогу від Чеського дому регіону одному з класів ужгородської спеціалізованої ЗОШ №3 з поглибленим вивченням англійської мови, інші перспективні напрямки співпраці.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook