Влада Мукачева виділила гроші на сквери, майданчики та дитсадки

Майже 17,5 млн грн влада міста спрямувала на оновлення інфраструктури

Про це Depo.Закарпаття повідомили в Мукачівській міськраді.

Рішення про зміну до бюджету-2019 прийнято у зв’язку з перевиконанням бюджету на понад 18 млн грн. Майже 17,5 млн влада міста спрямувала на оновлення інфраструктури. Так, на придбання обладнання для ігрових майданчиків навчальних закладів - 2 млн 892 тис. грн. Більше 5 млн грн передбачено на капремонт об’єктів комунальної власності – 1,7 млн будівля Будинку центру громадськості, 1 млн 382 тис. – на реконструкцію системи опалення ЗОШ №13, 570 тис. – капремонт фасаду та фундаменту дитсадка №12, 560 тис – на облаштування твердопаливної котельні дитсадка №18.

Більше п'яти мільйонів виділять на оновлення інфраструктури. З них 2,6 млн грн на капремонт каналізаційної мережі на Берегівській-об’їздній, ще 500 тис. – на капремонт тротуарів на цій вулиці. 1 млн. 233 тис. спрямують на будівництво систем каналізації на вулицях Трудовій та Менделєєва, мільйон – на реконструкцію проїздів на вулицях Підгорянська 4-4а, Морозова,3, Верді 3,3а,5.

Отримають фінансування й проекти подані в рамках Бюджету громадських ініціатив. З них 285 тис. для проекту "Бібліотеки дитячих мрій "ЧІЗ", 1 млн 533 тис. – будівництво відпочинково-оздоровчого комплексу "Комфорт" на Свято-Михайлівській , 522 тис. - будівництво спортмайданчика на Верді, 984 тис. – будівництво скверу "Затишний" в Росвигові та 426 тис. на будівництво майданчика зі спортивними тренажерами на Шипці.

Нагадаємо, що у фойє міської ратуші розгорнуто експозицію робіт учасників Міжнародного живописного пленеру "Мукачівська весна - 2019".  

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття