ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Військова техніка з Угорщини прямує на Яворівський полігон - прикордонна служба

Після закінчення українсько-американських навчань вона покине територію України
Depo.
11 червня 2015 07:38
ФОТО: depo.ua
Військова техніка з Угорщини прямує на Яворівський полігон - прикордонна служба
Військова техніка з Угорщини прямує на Яворівський полігон - прикордонна служба

9 червня, близько 8-9 годин ранку в Угорщині на кордоні з Україною спостерігалася військова колона, яка очікувала на чергу для перетину кордону.

За словами представників Генерального консульства Угорщини в Ужгороді, машини прямували на українську сторону без зброї. Такі ротації відбуваються доволі часто, принаймні декілька разів на рік. Техніка пересувалася транзитом через Угорщину, згідно домовленостей з українською стороною, за всіма нормами та супроводжувалась відповідною документацію, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Карпатський об'єктив.

Закарпатські прикордонники також підтвердили, що військова колона була, вона заїхала з Угорщини і пішла на Яворівський полігон Львівської області, де проходять українсько-американські навчання.

Це підтвердив і прес-секретар Державної прикордонної служби Олег Слободян у коментарі LB.

"Ця техніка належить тим підрозділам, які беруть участь у навчаннях на Яворівському полігоні. Після закінчення навчань техніка покине територію України", - пояснив він.

Спільні українсько-американські навчання на території Яворівського полігону, які розпочалися 20 квітня, триватимуть півроку. За цей час американські фахівці планують підготувати приблизно 900 військовослужбовців із Нацгвардії, спецпідрозділів та військових частин. 

Більше новин про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua