ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Від Мукачева до Синяка запускають автобус для лижників

Автобус їздитиме лише з п'ятниці по неділю, але планується запускати його й у будні дні

Depo.
10 січня 2019 10:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net.

У перший рейс автобус від Мукачева до Синяка вирушить вже завтра, 11 січня. Автобус запускають, аби кожен мукачівець, чи гість міста, міг вільно добратись до місця відпочинку та покататись на лижах. Наразі автобус їздитиме лише з п'ятниці по неділю, але планується запускати його й у будні дні.

Разом з тим оприлюднено й графік руху автобусу:

9:50 залізничний вокзал

10:05 Центр

10:15 Автовокзал а/з

10:25 Парк Перемоги

10:35 "Багіра"

11:10 Синяк

11:20 Синяк

12:30 ЗД вокзал

12:35 Центр

12:45 Автовокзал а/з

12:55 Парк Перемоги

13:05 "Багіра"

13:45 Синяк

17:30 Синяк

18:30 Мукачево, залізничний вокзал

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook