ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Велоінфраструктура в Ужгороді починається та закінчується кількома велопарковками (ВІДЕО)

Велорух в Ужгороді стрімко зростає, чого, нажаль, не скажеш про велоінфраструктуру. У місті досі нема жодної повноцінної велодоріжки
Depo.
11 червня 2015 16:25
ФОТО: depo.ua
Велоінфраструктура в Ужгороді починається та закінчується кількома велопарковками (ВІДЕО)
Велоінфраструктура в Ужгороді починається та закінчується кількома велопарковками (ВІДЕО)

Ще минулого року міськрада прийняла програму розвитку велосипедної інфраструктури, крім того, виграла європейський гранд на створення комфортних умов для велолюбителів. Проте, європейські кошти використали лише частково, а міські взагалі не освоїли. За два роки міська влада спромоглася лише встановити кілька велопарковок, пише Закарпаття.depo.ua.

Громадські активісти та місцева влада спробували якось вирішити цю проблему зібравшись в приміщенні міськради. Найбільше звинувачень лунало в бік бездіяльності департаменту міського господарства. Кажуть, гроші мають, підрядників мають, а велодоріжки не роблять.

У департаменті запевняють, всі сили кинуті на ремонт доріг, велосипедними смугами нікому займатись. Також нарікають, що нема чіткого плану інфраструктури та нема де робити велодоріжки.

У міській архітектурі запевняють, без генерального плану міста нічого робити не можна. А для будівництва однієї велодоріжки треба підготувати масу документацій. Громадські активісти пропонують для початку облаштувати місця найбільшого скупчення велосипедистів.

Після проведених обговорень будуть ще одні громадські слухання, зібрані відповідно до закону, котрі матимуть юридичну силу і зобов'яжуть місцевих депутатів вирішити проблеми велосипедистів та зважити на думку містян.


Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua