UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вчені встановили, що природні викиди в атмосферу більш небезпечні ніж вважалося раніше

Людський фактор в контексті глобального потепління не викликає ніяких сумнівів ні у сучасних дослідників, ні в сучасних обивателів, які хоч раз чули про цю всесвітню екологічну проблему

Вчені встановили, що природні викиди в а…

Фахівці-екологи з Рочестерського Університету у Великобританії оголосили за результатами свого нового статистичного і порівняльного дослідження про те, що участь людини в нагнітанні тепла в атмосфері Землі не набагато перевищує участь природних процесів, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Fainaidea. Згідно з дослідженням, екологи до поточного дня кілька недооцінювали масштаб впливу так званих природних парникових емісій в атмосферу нашої планети.

Зокрема, дослідження будується навколо вивчення того, наскільки сильно пост-індустріальна цивілізація обігнала природу за показником вихлопів парникового газу в атмосферу Землі, який і є основною причиною прискорення процесу глобального потепління. Виявилося, що на даний момент часу, навіть з урахуванням більш безпечного ніж вуглеводень парникового метану в атмосфері Землі, поточні природні процеси вивільнення парникового газу не сильно відстають від людських.

Іншими словами, природа, за "сприяння" людей, самостійно звільняє більше викопного метану і вуглецю, ніж це очікувалося раніше - зараз цей показник оцінюється приблизно в 10 разів попереднього аналізу. Стає зрозуміло, що таке велике значення ніяк не може впливати позитивно на ситуацію з глобальним потеплінням, а тому нове дослідження фахівців і націлене на залучення уваги наукової спільноти до цієї проблеми.

Навіть з урахуванням вкиду в атмосферу Землі порівняно безпечноговикопного метану, загальна картина з глобальним потеплінням обіцяє стати незабаром ще більш небезпечною. 

Нагадаємо, вчені пророкують катастрофічне посилення спеки на планеті.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme