UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вчені визначили ступінь готовності людства до кліматичної катастрофи

Встановлено, що люди не готові об'єднуватися для проведення операцій, які могли б захистити людство від природних лих

Вчені визначили ступінь готовності людст…

Видання Phys.org опублікувало результати нового дослідження вчених Університету штату Огайо, спрямованого на визначення ступеня готовності людства до кліматичної катастрофи, пише Depo.Закарпаття з посиланням на cikavosti. 

Так, було встановлено, що люди не готові об’єднуватися для проведення операцій, які могли б захистити людство від природних лих. За словами вчених, людське суспільство більше сфокусоване на вирішенні конкретних наслідків лих, будь то повінь чи пожежа. В рамках нового дослідження фахівці вивчили актуальні роботи колег з поведінкової адаптації людей до зміни клімату. В основному були розглянуті індивідуальні стратегії виживання перед лихом.

Так, окреме домогосподарство було спрямоване на самостійне контролювання ризиків з урахуванням власної вигоди. Вчені заявляють, що на сьогодні людство сфокусовано на помилкових речах, а також усунення неправильних проблем. Автори дослідження відзначають необхідність впровадження нових методів, поміж яких споруда екосіл, обмеження зрошуваних сільськогосподарських культур. Крім того, на думку вчених, політикам потрібно почати підтримувати різні некомерційні організації. Перехід до даної стратегії дозволить підготувати людство до кліматичних змін.

Нагадаємо, що вчені з’ясували, яким чином сон "промиває" мозок людини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"