UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вчені розповіли, яка музика лікує епілепсію

Виявилося, що музика Моцарта допомагає хворим із епілепсією

Вчені розповіли, яка музика лікує епілеп…

Знайшли новий спосіб зменшити частоту епілептичних нападів. Виявилось, що систематичне прослуховування фортепіанної музики Моцарта допоможе у цьому. Про це пише health.24tv.ua, інформує Depo.Закарпаття

Такі висновки зробили канадські нейробіологи з науково-дослідного університету Крембіля. Як повідомляє New Atlas, гіпотеза вчених підтверджена експериментально.

У дослідженні вчених брало участь 13 осіб, які страждають на епілепсію. Їх розділили на дві групи, кожній з яких протягом пів року включали одну з двох записів: або сонату для двох фортепіано ре мажор К. 448 Моцарта, або її штучно створений аналог, позбавлений гармонійності.

Одна частина волонтерів щодня слухала Моцарта протягом перших трьох місяців, а потім перейшла на аналог; інша ж навпаки – три місяці поспіль слухала аналог, а потім перейшла на Моцарта.

Обидві групи при цьому продовжували приймати ліки. Також вони вели щоденники, в яких відзначали кількість нападів.

Виявилося, що під час прослуховування Моцарта учасники груп фіксували менше нападів – спосіб спрацював навіть у важких випадках. За словами команди, музика Моцарта дійсно допомагає, але поки вони не знають, як саме –механізм впливу повинні з'ясувати в подальших дослідженнях.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"