Планету чекає катастрофічне посилення спеки, - вчені

Американські вчені зуміли з’ясувати, що хвилі спеки в найближчі десятиліття стануть значно більш потужними і до середини поточного сторіччя досягнуть катастрофічних масштабів

Планету чекає катастрофічне посилення сп…

Такі дані наводяться в релізі, опублікованому на порталі Phys.org, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Цікавості".

Згідно зі сценарієм помірного виділення парникових газів в атмосферу Землі, території, які будуть охоплені екстремальною спекою, збільшаться в найближчому майбутньому на 50-80%. Крім того, при максимально високому рівні зростання концентрації СО2 в атмосфері, площа територій, порушених сильною спекою, також може подвоїтися.

Це призведе до різкого зростання кількості людей, яким доведеться жити в умовах теплового стресу, що також створить умови для передчасної смертності серед осіб похилого віку, а також людей з захворюваннями, які не дозволяють нормально переносити високі температури.

Зростуть також і навантаження на електромережі, оскільки зростатиме кількість одночасно працюючих систем кондиціонування. Крім того, вчені також очікують помітне зростання таких важливий для майбутнього показників, як інтенсивність і тривалість теплових хвиль. Як стверджують дослідники, все це повністю відповідає поточним прогнозам про зміни глобального клімату та потепління температурного режиму на планеті Земля.

Нагадаємо, що експерти розповіли, що відбувається з тестостероном у чоловіків при аномально теплій зимі, яка встановилася в нинішньому сезоні.

Читайте також: Якою буде погода в Україні в липні: Прогнозують народні синоптики

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"