UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вчені дослідили, які люди схильні до насильства після вживання алкоголю

Результати дослідження свідчать про те, що рукоприкладство в дитинстві збільшує ймовірність алкоголізму в дорослому віці
 

Вчені дослідили, які люди схильні до нас…

Алкоголіки, які мають високий рівень негативного дитячого досвіду (НДД), з більшою ймовірністю будуть займатися рукоприкладством після випивки, пише Depo.Закарпаття з посиланням на 24tv.ua.

Команда вчених об'єднала дані чотирьох досліджень (12 669 респондентів), проведених в Англії та Уельсі в період з 2012 по 2015 рік. Результати дослідження, опублікованого в BMJ Open.

1,3% помірно питущих або непитущих чоловіків без НДД вдарили когось протягом року, серед сильно питущих це показник виріс до 3,6%. А при надмірному споживанні алкоголю з високим рівнем НДД – 28,3%.
 

Зв'язок між НДД, алкоголем і рукоприкладством простежується в осіб всіх вивчених вікових груп (до 69 років), але вона особливо яскраво виражена у молодих чоловіків 18-29 років: приблизно шість з десяти (62%) сильно питущих з цієї групи вдарили когось протягом року (тоді як серед сильно питущих чоловіків без НДД цей показник 13,5%).

Загалом, 8,6% чоловіків повідомили про високий рівень НДД в минулому, і більша частина з них – про високий рівень споживання алкоголю.

Аналогічна цифра для жінок була нижче, але все ще істотна: практично кожна четверта (24,1%) жінка у віці 18-29 років, сильно питуща і має високий рівень НДД, вдарила кого-небудь.

Результати дослідження свідчать про те, що рукоприкладство в дитинстві збільшує ймовірність алкоголізму в дорослому віці. У багатьох випадках зловживання алкоголем є спробою впоратися з дитячими травмами.

Дослідники також виявили аналогічні відносини між НДД, алкоголем і ймовірністю стати жертвою рукоприкладства. За 12 місяців постраждали 0,8% помірно питущих або непитущих жінок без НДД, а при високому рівні НДД та більш інтенсивному вживанні алкоголю цей показник виріс до 13%. У чоловіків різниця виявилася ще більш помітною – 1,9% і 32%, відповідно.

Нагадаємо, вчені розповіли, який чай найкраще допомагає знизити тривожність.


 

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme