UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вчені дізналися, як вирішити проблеми із кліматом і нестачею їжі до 2050 року

Екологи все частіше відзначають руйнівну для клімату роль тваринництва і закликають відмовитися від м’ясомолочних продуктів

За підрахунками експертів, до 2050 року людству знадобиться на 70% більше харчових ресурсів, оскільки населення виросте до 10 млрд осіб, передає Depo.Закарпаття з посиланням на Gizmodo. При цьому екологи все частіше відзначають руйнівну для клімату роль тваринництва і закликають відмовитися від м’ясомолочних продуктів. У новому дослідженні вчені розповідають, що необхідно зробити світовому співтовариству, аби забезпечити людство потрібними ресурсами до середини століття.

Дослідження розглядає зміну клімату та очікувану нестачу їжі як одну комплексну проблему, повідомляє Gizmodo. Вчені підкреслюють, що саме комплексний підхід може стати ключовим до вирішення настільки глобальних проблем – важливо враховувати як дії в одній сфері вплинуть на події в інших.

Читайте також: Екологічні проблеми принесуть світу багатомільярдні збитки, – WWF

Дослідження відзначає, що великі і малі компанії в сфері тваринництва, транспорту та інших складових сільського господарств відповідальні за 21-37% викидів парникових газів в світі. Однак автори підкреслюють, що це співвідношення можна змінити за допомогою таких заходів, як боротьба з витратами їжі. Реформа в зборі врожаїв, зберіганні та упаковці їжі може скоротити парникові викиди розтрат їжі, які зараз складають 8-10% від загальних викидів світової економіки.

Основну роль в реформі вчені відіграє масовий перехід на рослинне харчування. За підрахунками експертів, така трансформація дозволить скоротити викиди на 15%, звільнивши сільськогосподарські угіддя для вирощування овочів, фруктів та інших подібних культур. Вчені також покладають надію на більш ефективну боротьбу з ерозією ґрунтів, чергування рослинних культур і впровадження більш органічних добрив.

Нагадаємо, вчені довели, що рівень освіти неабияк впливає на тривалість життя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"