В УжНУ відбулася масштабна конференція про Голокост

Близько 100 учасників із 11 країн світу, зокрема України, США, Великої Британії, Словаччини, Румунії, Польщі, Норвегії, Ізраїлю, Угорщини, Німеччини та Франції приїхали в Ужгород

На Закарпатті протягом трьох днів тривала міжнародна конференція "Від Голокосту кулями до Аушвіцу: регіональні виміри остаточного рішення", йдеться у сюжеті "УжІнформ", пише Depo.Закарпаття.

. Це масштабна зустріч фахівців різних галузей — присвячена вона обговоренню та вивченню трагічних подій Голокосту. Організував науковий захід Ужгородський національний університет у співпраці з Теологічним коледжем Джона Уеслі в Будапешті, Університетом Солсбері в США та Єврейським музеєм "Галіція" у Кракові.

За словами фахівців, за роки незалежності для Закарпаття це найбільша зустріч такого плану. Близько 100 учасників із 11 країн світу, зокрема України, США, Великої Британії, Словаччини, Румунії, Польщі, Норвегії, Ізраїлю, Угорщини, Німеччини та Франції. Триває захід на базі Ужгородського національного університету і покликаний вивчити це питання з різних точок зору.

Нагадаємо, у мукачівському замку "Паланок"  тривала історична реконструкція весілля двох відомих історичних постатей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття