В УжНУ терміново ремонтують фасад фізфаку

Негайно почати ремонтні роботи були змушені після того, як з фасаду просто на тротуар попадали великі шматки цегли

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на "Сіріус".

Роблять терміновий аварійний ремонт фасаду фізичного факультету УжНУ. У понеділок на одній із колон споруди колишнього Василіанського монастиря (об’єкту культурної спадщини) ремонтники установили тонку смужку пінопласту. Це все екстрені аварійні роботи – пояснює проректор з адміністративно-господарської роботи вишу. негайно почати їх були змушені після того, як з фасаду просто на тротуар попадали великі шматки цегли.

Акт технічного обстеження і звернення про те, що будівля аварійна і потребує невідкладних робіт від керівництва вишу надходив, кажуть у відділі охорони культурної спадщини облдержадміністрації. Таке втручання не передбачає розроблення окремого проекту чи отримання погодження. Будівля цінна історично та архітектурно, – це чи не єдина в Ужгороді неоготична споруда. Хоч і трохи видозмінена та має понад сторічну історію.

В УжНУ на припис відділу охорони культурної спадщини відреагували відразу. Щойно отримали – роботи припинили, а пінопласт (який, наголошують, ремонтники встановили лише тимчасово) – повністю демонтували. Наразі працюватимуть над розробкою проекту відновлення фасаду, до якого залучатимуть фахівців.

Читайте також: В Ужгороді визначили, коли можна безкоштовно тренуватися на стадіоні "Авангард"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття