ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

В Ужгородському національному університеті змінили правила вступу для абітурієнтів

Однією з новацій є підвищення мінімального балу сертифікату з конкурсних предметів на медичні спеціальності

Depo.
20 червня 2017 11:12
ФОТО: depo.ua

У 2017 році дещо змінилися умови прийому до Ужгородського національного університету, йдеться у сюжеті "УжІнформ", пише Depo.Закарпаття.

З 29 червня приймальна комісія вишу працюватиме без вихідних. Заяви можна подавати як онлайн, так і особисто. Подача електронних заяв відбуватиметься з 12 по 26 липня. Для уникнення перевантаження серверів баз даних випускники матимуть можливість створити власні електронні кабінети.

Цьогоріч вступник має право подати дев'ять заяв на місця державного замовлення з чотирьох спеціальностей, включаючи денну і заочну форми навчання. Після цього абітурієнт повинен визначитися з пріорітетністю кожної з них. Ще однією новацією є підвищення мінімального балу сертифікату з конкурсних предметів на медичні спеціальності. Щодо пільговиків – їм необхідно подати підтверджуючі документи для переведення на державне замовлення. Якщо вільних місць немає, то використовуватимуть місця суміжних спеціальностей та із загального обсягу університету, а якщо й цього не вистачатиме – керівництво вишу звертатиметься до Міністерства освіти і науки України. Рейтинговий бал випускників сільських шкіл множитиметься на коефіцієнт 1.02. Обов'язковою умовою є підтвердження місця проживання.

Нагадаємо, на Закарпатті 132 тисячі бажаючих зареєструвалися для участі у незалежному оцінюванні.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття