ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді зустрілися Головні прикордонні Уповноважені України та Словаччини (ФОТОФАКТ)

Викрито п'ять каналів незаконного переправлення осіб через українсько-словацький кордон
Depo.
10 червня 2015 07:43
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді зустрілися Головні прикордонні Уповноважені України та Словаччини (ФОТОФАКТ)
В Ужгороді зустрілися Головні прикордонні Уповноважені України та Словаччини (ФОТОФАКТ)

Під час зустрічі Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко та начальник Управління Прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії поліцейського корпусу полковник Людовіг Біро обговорили стан охорони українсько-словацької ділянки кордону, функціонування пунктів пропуску та подальший розвиток співробітництва між прикордонними відомствами, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Закарпаття онлайн.

Основною загрозою на українсько-словацькому державному кордоні є активні дії злочинних угруповань, що здійснюють незаконне переправлення осіб, переміщення тютюнових виробів, наркотичних речовин, викрадених автомобілів, товарів і вантажів тощо.

Загалом за п'ять місяців цього року на словацькій ділянці кордону було викрито п'ять каналів незаконного переправлення осіб. Поза пунктами пропуску українськими прикордонниками було затримано 88 незаконних мігрантів, більшість з яких є вихідцями з Афганістану та Сирії, а також громадяни В'єтнаму, Грузії, Ірану, Іраку та Пакистану. Крім того, на спільному кордоні з початку року вилучено майже 39 тисяч пачок сигарет, що втричі більше ніж за аналогічний період минулого року.

Ефективно протидіють подібним порушенням спільні патрулювання. Минулого року здійснено 116 таких заходів. В подальшому сторони розглядатимуть можливість підвищення інтенсивності проведення спільних патрулювань, розширення районів патрулювання та спектру технічних засобів, що використовуються в охороні державного кордону.