ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

В Ужгороді запроваджують "Картку ужгородця"

Члени виконкому проголосували за заходи із запровадження проекту "Муніципальна картка ужгородця"

Depo.
13 вересня 2017 11:54
ФОТО: depo.ua

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу мерії Ужгорода.

Управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради має визначити графік та схему видачі "Картки ужгородця" особам, які мають право на пільги. Працівники управління надаватимуть, у межах своєї компетенції, роз'яснення з питань запровадження та функціонування "Картки ужгородця".

Реєстрацію, видачу та облік карток "Картка ужгородця" окремим категоріям громадян, які мають право на пільги та доплати відповідно до рішень Ужгородської міської ради, здійснюватиме ПАТ КБ "Приватбанк". Установа також забезпечить підключення та належне функціонування на підприємствах, в установах та організаціях, які є учасниками проекту "Картка ужгородця", програмного комплексу для обміну даними з відповідними структурними підрозділами міської ради.

"Картка ужгородця" дасть можливість здійснювати проїзд у міському пасажирському транспорті; отримувати соціальний дисконт; здійснювати оплату житлово-комунальних послуг. А також здійснювати зарахування на соціальні банківські рахунки, пов'язані з платіжними додатками соціальної карти, дотацій, пенсій, допомоги й інших грошових виплат, зняття готівки з банківських рахунків, реалізацію безготівкової оплати за товари і послуги, зокрема із забезпеченням функції контролю адресності витрачання цільових соціальних дотацій і інших операцій, доступних для виконання (за бажанням утримувача "Картки ужгородця").

Нагадаємо, ужгородці невдовзі платитимуть більше за вивіз сміття.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття