ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді замкомандира за 5 000 гривень не відправив військового в АТО

Військова прокуратура Ужгородського гарнізону Західного регіону України передала до суду обвинувальний акт стосовно заступника командира військової частини щодо отримання неправомірної вигоди
Depo.
16 квітня 2015 14:14
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді замкомандира за 5 000 гривень не відправив військового в АТО
В Ужгороді замкомандира за 5 000 гривень не відправив військового в АТО

Офіцер повністю визнав вину у інкримінованому йому кримінальному правопорушенні, а саме - отриманні неправомірної вигоди у розмірі 5 000 гривень за невнесення особи у списки військовослужбовців, які планувались у відрядження до зони АТО, повідомляє Закарпаття.depo.ua.

15 квітня військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням заступника командира військової частини з виховної роботи майора Б. у вчиненні ним кримінального правопорушення.

Обвинувальний акт затверджено прокурором та разом із реєстром матеріалів досудового розслідування скеровано до Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

Правопорушення карається штрафом від однієї тисячі до тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.