UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Ужгороді взялися за капітальний ремонт внутрішньоквартальних територій

Комунальники Ужгорода повідомили про робочі плани

В Ужгороді взялися за капітальний ремонт…

Як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на Ужгородську міську раду, сьогодні, 23 вересня, в Ужгороді ремонтують вуличне освітлення на вулицях Тиводара Легоцького, 23, 27, Іштвана Дендеші, Дайбозькій, 5, Яблуневій, 34 Шахтарів, 25, 29, Болотинській, 27, Олекси Борканюка, 47, на внутрішньоквартальній території на вулиці Олексія Бестужева-Рюміна.

Траву косять на кладовищі Кальварія, Пагорбі Слави, вулицях Володимира Гошовського, Академіка Корольова, Тараса Шевченка, Василя Комендаря, Шумній, у Боздоському парку.

Обслуговуючі підприємства прибирають закріплені за ними території, "АВЕ Ужгород" ліквідує стихійні сміттєзвалища на вулицях Івана Сільвая, Іллі Бродлаковича, Федора Потушняка, Оноківській, 14, 20, Олександра Можайського, 34, Генерала Свободи, Академіка Корольова, Олександра Бородіна, Василя Комендаря, 54. Вночі вулиці прибирали за допомогою спецтехніки.

Капітальний ремонт роблять на вулицях Станційній, Стрільничній, площі Шандора Петефі, внутрішньоквартальних територіях за адресами: вул. 8 Березня, 20, Марії Заньковецької, 29-27. Поточний ремонт проводять на вулицях Оноківській, Павла Тичини. Тротуари вимощують ФЕМ-плиткою на вулиці Олександра Можайського.

Нагадаємо, де в Ужгороді протягом тижня не буде світла.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook