ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді встановлять камери спостереження на 10 млн грн

Програма "Безпечне місто" розрахована на встановлення камер відеоспостереження на життєво важливих об'єктах та об'єктах захисту 

Depo.
11 жовтня 2018 12:45
ФОТО: depo.ua

Про це інформує прес-служба Ужгородської міської ради, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 11 жовтня, на засіданні сесії затвердили Програму "Безпечне місто Ужгород на 2019-2022 роки". Програма розрахована на встановлення камер відеоспостереження на життєво важливих об'єктах та об'єктах захисту і передбачає заходи, спрямовані на її розвиток та модернізацію.

Метою є убезпечення об'єктів захисту та критично важливих об'єктів шляхом зниження ймовірності реалізації загроз природного, техногенного, криміногенного, терористичного й іншого характеру. Призначенням Програми є надання поточної інформації про стан об'єктів захисту службам органів місцевого самоврядування, територіальним органам виконавчої влади, органам внутрішніх справ, адміністраціям. Також на меті – забезпечення інформаційної взаємодії територіальних органів виконавчої влади, органів внутрішніх справ та адміністрацій об'єктів з масовим перебуванням людей і оперативних штабів при виконанні спільних завдань із метою безпеки життєдіяльності населення.

Система відеоспостереження здійснюється з передачею оперативної інформації та доступу до архіву відеоматеріалів Ужгородському ВП ГУНП України в Закарпатській області.

Загальний обсяг фінансування на наступні 4 роки передбачили у розмірі 10 млн грн.

Нагадаємо, серійний шахрай з Сумщини виманив в ужгородських пенсіонерів понад півмільйона гривень.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook