В Ужгороді відкриють кондитерську з особливими працівниками

Народився соціальний проект інклюзивної кондитерської школи "Золоті серця Закарпаття"

Про це йдеться в сюжеті "Ужінформу", пише Depo.Закарпаття.

Проект "Золоті серця Закарпаття" має на меті створити робочі місця для людей з ментальною інвалідністю. Це молодь від 18 і доросліші. "У нас найстаршому 45 років. Ми хочемо, щоб ці люди навчилися кондитерській справі і тут працювали та отримували за це зарплату. Мій син відвідував спеціальний заклад, соціальний центр, в якому я і познайомилася з батьками таких дітей, як мій син. Я запропонувала таку ідею і мене відразу ж підтримали, сказали, що зі мною і давай разом", - розповідає керівник проекту Ольга Логвіненко.

Довкола ідеї об’єдналися і інші батьки. Вони переконані: їх дітей варто адаптовувати до життя в соціумі, це може бути корисно усім сторонам. Так народився соціальний проект інклюзивної кондитерської школи "Золоті серця Закарпаття".  "Наші діти разом входять усі в один колектив. Ми багато років думаємо, щоб змінити щось краще для наших дітей. Вплив буде дуже для них позитивний, тому що вони хочуть бути корисними в нашому суспільстві, вони будуть іти із задоволенням. Діти люблять випікати, вони вже мали презентації", - каже мама дитини з ментальною інвалідністю .

"Я хочу, щоб моя дитина працювала в кондитерській. Про цю ідею я дізналася рік тому. Для мене це було дуже важливо, тому що вона хоче працювати, вона любить працювати. Вона дуже активна в мене дівчинка і для неї це дуже важливо. Для мене це мега важливо, тому що я хочу, щоб вона була повноцінною в суспільстві", - ділиться мама дитини з аутизмом.

Наразі, ініціатори проекту чекають на підтримку та співпрацю з роботодавцями, які готові взяти до себе особливих людей. Вірять, що в них є шанс на майбутнє в суспільстві, яке їх зрозуміє та прийме.

Дивіться також: Закарпатці потерпають від цвітіння небезпечної амброзії

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook