В Ужгороді відбувся "Ярмарок кар’єри"

В Ужгородському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок кар’єри, в якому взяли участь працівники поліції Закарпатської області

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 24 квітня, правоохоронці завітали на ярмарок вакансій, який проходив в обласному центрі. Там працівники сектору відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП України в Закарпатській області ознайомили усіх бажаючих з тонкощами роботи в поліції, вимогами до кандидатів та умовами проходження відбору. 

Під час спілкування з відвідувачами ярмарку працівники сектору відбору наголосили на тому, що професія поліцейського завжди була і є престижною, адже головним  завданням правоохоронців є охороняти та захищати права кожної людини, а також інтереси суспільства і держави.

Усі бажаючі отримали буклети та візитівки для того, щоб надалі, у разі потреби, отримати вичерпну інформацію щодо роботи у поліції краю.

Крім того, у роботі ярмарку взяли участь працівники кінологічної центру та інспектори-криміналісти області. Відвідувачі могли дізнатися цікаву інформацію про роботу поліцейських цих підрозділів, сфотографуватися зі службовими собаками та отримати власні відбитки пальців на пам'ять.

Нагадаємо, в Ужгороді обговорили перспективи децентралізації регіону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття