ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді вчилися, як вирішувати потенційні конфлікти в Закарпатті

Як відзначають експерти, область знаходиться у зоні потенційного ризику провокування конфліктів
Depo.
11 червня 2015 08:33
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді вчилися, як вирішувати потенційні конфлікти в Закарпатті
В Ужгороді вчилися, як вирішувати потенційні конфлікти в Закарпатті

В Ужгороді відбувся круглий стіл ініційований "Громадським конвентом" за участі представників Української Миротворчої школи на тему "Потенційні конфлікти в Закарпатті та шляхи їх вирішення". На зустрічі з активом краю йшлося про причини потенційних конфліктів в області, шляхи їх запобігання та вирішення, пише Закарпаття.depo.ua.

Як зазначив представник ГО "Громадський конвент" Павло Гомонай, Закарпаття - у зоні потенційного ризику провокування конфліктів. Так, нещодавно в багатьох угорських селах на Закарпатті замалювали і поламали вказівники - це була скоординована акція. Після цього піднялася тема виокремлення окремого угорського району.

Днями в області зареєстрована організація громадської організації "Зайнятість", яка має на меті нібито боротися за збільшення робочих місць для закарпатців, аби вони не виїздили на заробітки, однак пріоритетним завданням новоствореної організації є "надання особливого статусу Закарпаттю". Як зауважив Член "Громадського конвенту" Павло Гомонай, відомий лідер сепаратиського руху Петро Гецко свого часу очолював саме  "Зайнятість".

Координаційний центр всіх цих подій, за словами учасників круглого столу, знаходиться в Ростові (Росія). Представники цього центру навіть приїжджали в Закарпаття у 2006-му році.

Учасники дискусії відзначали роль ЗМІ, соціальних мереж у виникненні та роздмухуванні конфліктів, та визначали, на що можна опиратися на Закарпатті для "погашення" фейкової інформації.

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua