В Ужгороді урочисто відзначили 125 -річчя футболу Закарпаття (ФОТО)

Серед галузевих програм, ухвалених облрадою, - "Регіональна програма "Спортивний майданчик на 2016-2010 роки"

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба облради.

У День святого Миколая в спорткомплексі "Юність" в Ужгороді відбулося яскраве, незабутнє дійство – урочисте святкування 125 -річчя зародження футболу Закарпаття. Гості та запрошені мали змогу оглянути розгорнуту тематичну виставку, наповнену архівними матеріалами та публікаціями сьогодення, слайди із історії зародження крайового футболу, матчі турніру дитячих команд Закарпаття

Серед галузевих програм, ухвалених облрадою,- "Регіональна програма "Спортивний майданчик на 2016-2010 роки", на виконання якої у 2018 році спрямовано з обласного бюджету 5 млн 760 тис грн. Загалом за останні 8 років в рамках цієї програми встановлено 100 спортивних майданчиків. Все для того, аби наша молодь росла фізично здоровою і наполегливою.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди 125-річчя зародження футболу Закарпаття Почесною грамотою обласної ради нагороджено Івана Дрогобецького, президента ФК "Поляна" Свалявського району та Карла Сойку, організатора футболу. Грамотою облради вшановано Ярослава Козика, арбітра FIFA та Олександра Пересту, чемпіона України серед ветеранів. Подяку обласної ради оголошено Василю Гаджезі, футбольному історику та Миколі Русину, ветерану футболу Закарпаття.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття