В Ужгороді українські та угорські космонавти обговорили екологічні проблеми

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання "Інноваційні підходи вирішення екологічних проблем Закарпаття"

В Ужгороді українські та угорські космон…

Засідання відбулось у рамках підготовки до Міжнародного екологічного форуму на Закарпатті у листопаді. Захід проходив за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, пише Depo.Закарпаття.

Йшлося про ліси Закарпаття: проблеми та екологічний стан, проблеми якості води та вирішення їх за допомогою сучасних наукових розробок, міжнародний досвід у вирішенні екологічних проблем. Також обговорили переробку та утилізацію промислових та побутових відходів.

"Нинішня тема - аполітична, бо будь-яка політична партія повинна займатися екологічними проблемами. Біосфера взагалі - єдиний комплекс і коли ми розглядаємо екологію на місцевому рівні, то розуміємо, що насправді все взаємопов’язано. Коли я був у космосі, то бачив і пожежі у різних країнах, і плями нафти в океані. І тому завжди кажу: пожежа у Бразилії – проблема не лише Бразилії, а всієї планети, бо стосується всіх нас", - зазначив перший космонавт Незалежної України, заступник голови ГО "Рада з екологічної безпеки" Леонід Каденюк.

В Ужгороді українські та угорські космонавти говорили про екологічні проблеми  - фото 1

"Коли я був у космосі, то пообіцяв, що екологія завжди буде для мене на першому місці. І навіть, будучи студентом, обрав для себе цю тему як головну для наукового дослідження. І дуже важливим у цьому контексті є саме транскордонне співробітництво. А на Закарпатті я завжди відчуваю себе як вдома, у мене тут багато друзів. Це фантастична територія, фантастична природа і все це треба зберегти", -наголосив космонавт Угорщини, Член правління ГО "Рада з екологічної безпеки" Берталон Фаркаш.

Читайте також: На Закарпатті створили центр розвитку туризму

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"