В Ужгороді тривають суди у справі покаліченої комунальниками школярки (ВІДЕО)

Винні у травмуванні ужгородської школярки, на яку впало дерево, залишаються непокараними

Про це йдеться в сюжеті телеканалу "М-Студіо", пише Depo.Закарпаття.

Історію Аніти Білейзнає чи не кожен ужгородець. Два роки тому дівчинка поверталася зі школи. Якраз зателефонувала мамі – та розмову перервала біда. На території школи зрізали дерева. Величезна тополя впала на Аніту. Її ледь врятували від ампутації ноги. Минуло два роки, винні досі не покарані.

Двоє підозрюваних – працівники товариства "Агромікс", вони здійснювали вирубку дерев. Їх притягують до кримінальної відповідальності за статтею 272 ККУ (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою). Під час допиту прокурора кажуть, – вину визнають, однак наполягають: заходи безпеки не порушували.

Допитав суд і постраждалу Аніту. Дівчинка вкотре згадала той листопад, який повністю змінив її життя. Вже 28 операцій вона перенесла для того, аби знову стати на ноги та піти. Обрізку дерев проводили на території школи працівники ТОВ "Агромікс". Свого часу вони оплачували дитині лікування, оренду житла, оскільки мама не працює. Нині живе сім'я Білей за гроші, які для них збирають волонтери.

Що стосується судового процесу, то вже другий рік винні не покарані. І на черговому засіданні суд прийняв рішення взяти перерву, цього разу – на два дні.

Нагадаємо, 16 листопада 2016 року поблизу 15-ї школи в Ужгороді одна із підрядних міських служб проводила обрізання дерев. Одне з дерев впало на дівчинку-школярку. УжАгромікс" взяв на себе витрати на лікування покаліченої деревом дівчинки

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття