ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді груповий новорічний стриптиз коштує 1 600 гривень

Номер від Діда Мороза та Снігуроньки триває сім хвилин. Для постійних клієнтів діє система знижок
Depo.
25 грудня 2015 11:55
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді груповий новорічний стриптиз коштує 1 600 гривень
В Ужгороді груповий новорічний стриптиз коштує 1 600 гривень

Ціна на стриптиз від Снігурочки обійдеться від 800 гривень за один номер тривалістю до семи хвилин. За виступ стриптизера в якості Діда Мороза доведеться платити стільки ж. Для любителів групового стриптизу суму доведеться подвоїти, пише Depo.Закарпаття з посиланням на 0312ua.

Адміністратор одного з найвідоміших порталів стриптизу Віолетта, розповідає, що ціни під Новий рік на стриптиз йдуть до верху. Однак, не суттєво. Для своїх постійних клієнтів діє, навіть, система знижок.

"Наших стриптизерів часто запрошують для роботи у різні регіони України, у тому числі, в Ужгород. Ще кілька років тому, танцівники не так охоче погоджувалися на виїзди, як зараз. Дається взнаки криза. Послугу приватного танцю замовляють найчастіше в столиці, по країні — здебільшого, робота в клубах. У регіони найчастіше запрошують на Новий рік, День святого Валентина та 23 лютого. Замовляють заздалегідь. Іноді бувають замовлення й приватні, але досить рідко", — ділиться тонкощами роботи Віолетта.

В Ужгороді стриптиз Діда Мороза та Снігурочки можна замовити за 1600 гривень - фото 1

В Україні чоловічий стриптиз виник зовсім недавно.

"Більшість хлопців, що працюють в індустрії — професійні танцюристи, або артисти цирку. Робота стриптизером – це непогана можливість заробітку. Однак це не легко. Окрім красивої зовнішності, стриптизер повинен у досконалості володіти навичками акторської майстерності, хореографа та режисера. Сьогодні акцент робиться не на роздягання, а на красу танцю", - каже стриптизер Марк.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття