ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді швидкість надання адмінпослуг залежить від... паперу

Чиновники, окрім сплати за послуги, вимагають придбати для них ще й пачку паперу формату А4
Depo.
23 квітня 2015 08:20
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді швидкість надання адмінпослуг залежить від... паперу
В Ужгороді швидкість надання адмінпослуг залежить від... паперу

У соціальній мережі одразу кілька користувачів поскаржилися на роботу працівників міськради. Виявляється, що чиновники, окрім сплати квитанції за послуги, вимагають купити для них ще й пачку паперу А4, пише Закарпаття depo.ua з посиланням на GalagovTV.

Люди звертались в центр надання адміністративних послуг за отриманням витягу із державного земельного кадастру. Аби пришвидшити процес, їм запропонували купити пачку паперу. Дехто погоджувався на це. А тим, хто обурювався, погрожували, що витяг отримають не скоро.

"Я приходив у держземкадастр за витягом на землю, отримав квитанцію і прохання купити їм паперу. Коли обурився, чому маю купляти папір, жіночка з 8-го вікна сказала, що інакше довго мені прийдеться той витяг чекати. А в мене часу нема. Знахабніли! Переді мною людина стояла і сказала, що принесе їм пакет паперу, тільки б швидше зробили", - написав ужгородець Андрій Беркі.

"Приходила сьогодні з паспортом і актом на право власності на земельну ділянку, якою володіє чоловік, щоб отримати витяг з держземкадастру. Жінка у 8-му вікні мені грубо відповіла, що я не є власником землі, і вона нічого не може дати. Нехай прийде чоловік з ксерокопіями паспорта, ідентифікаційного коду і акту. Тоді дала мені квитанцію на 50 гривень, щоб заплатити в банку. За годину туди підійшов мій чоловік з усіма документами і оплаченою квитанцією, вона йому відповіла, що має дуже багато роботи, треба чекати тиждень-два і що в них зовсім нема паперу. Нехай купить упаковку А4", - написала ужгородка Адріана Гулянич.

Обоє ужгородців підтвердили, що бачили, як інші люди таки погоджувались "паперово" допомогти ужгородським чиновникам.