ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді кількість хворих росте, але "свинячого" грипу не виявили

За останній тиждень зареєстровано 1579 звернень по медичну допомогу, що вдвічі більше рівня епідемічного порогу
Depo.
29 січня 2016 14:19
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді кількість хворих росте, але  "свинячого" грипу не виявили
В Ужгороді кількість хворих росте, але "свинячого" грипу не виявили

Як пише Depo.Закарпаття з посиланням на Ужгородську міськраду, 75,6% хворих - діти до 17 років. Госпіталізовано 159 захворілих, що на 71% більше, ніж попереднього тижня. На 29 січня підтверджено експрес-тестами п’ять випадків грипу "А", серед них двоє дітей. Наразі підтверджених вірусологічною лабораторією даних про випадки "свинячого грипу" немає.

У порівнянні з показниками минулого тижня побільшало хворих діток: до 4 років – на 88,5%, від 5 до 14 років – у 2,1 рази, від 15 до 17 років – на 75%. Серед дорослих захворюваність зросла на 36%. 

На засіданні протиепідемічної комісії при Ужгородській міській раді вирішили тимчасово призупинити заняття позашкільних гуртків, музичних і спортивних шкіл, школи мистецтв, у ПТУ. До обласної влади звернуться з листом-проханням обмежити масові спортивні і розважальні заходи в театрах, концертних залах тощо. У садочках міста посилять контроль за станом дітей, яких приводять уранці і за відвідуваністю.

Ситуація із захворюваністю моніториться постійно, у центральній клінічній лікарні тимчасово для хворих на ГРВІ перепрофільовано 30 ліжок, у міській дитячій лікарні - 40, у пологовому будинку виділено окрему спеціалізовану палату на чотири ліжка. 

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття