UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Ужгороді припинено роботи на будівництві, де знайшли невідомі підвали

Наразі прийнято рішення про тимчасове призупинення робіт на частині ділянки на пл. Поштовій, де знайдено підвал, до надання висновків рятівною археологічною службою

В Ужгороді припинено роботи на будівницт…

Сьогодні в Ужгороді на пл. Поштовій, 4 "А", де розпочато будівництво, під час робіт виявлено підвал, інформує Depo.Закарпаття прес-служба міськради.

Наразі прийнято рішення про тимчасове призупинення робіт на частині ділянки, де знайдено підвал, до надання висновків рятівною археологічною службою.

Разом із тим, інформують в міськраді, дозвільні документи у забудовника наявні, зокрема у грудні 2014 року управлінням містобудування та архітектури Ужгородської міської ради надано містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво торгового центру. На підставі розробленої проектної документації, яка пройшла експертизу (експертний звіт від 29.02.2016 № 7-012-16 КЧ/ІФ), було надано Декларацію про початок виконання будівельних робіт № ЗК083162531510 від 09.09.2016 року (право на будівництво передано іншому замовникові, змінено осіб, відповідальних за проведення авторського і технічного нагляду) на об’єкті – "Будівництво торгового центру в м.Ужгороді, пл.Поштова,4 "А" (зареєстрована в єдиному реєстрі документів за № ЗК102191621420 від 11.06.2019).

Нагадаємо, що підвальне приміщення, яке виявили випадково, - у формі склепіння розміром приблизно 60 кв. м. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"