ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді презентують фільм про найсильнішого у світі закарпатця

У чеивер, 28 січня, в Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці відбудеться презентація фільму "У пошуках Івана Сили"
Depo.
26 січня 2016 17:28
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді презентують фільм про найсильнішого у світі закарпатця
В Ужгороді презентують фільм про найсильнішого у світі закарпатця

Стрічка знята творчою групою телеканалу "Тиса-1" (режисер – Максим Мельник) за однойменною книгою крайового письменника і публіциста Олександра Гавроша, пише Depo.Закарпаття з посиланням на обласне управління культури

"Як не дивно, але наразі це перший документальний фільм про найсильнішого закарпатця ХХ століття Івана Фірцака, знаного також за сценічними псевдонімами "Кротон" та "Іван Сила". Минуло майже півстоліття з дня смерті нашого видатного земляка, а ми тільки зараз починаємо документально фіксувати останніх очевидців, які його знали", – зауважує Олександр Гаврош. 

Разом із тим, стрічка "У пошуках Івана Сили" не претендує на вичерпність. Її завдання – ще раз привернути увагу до постаті легендарного українця, про якого у 2013-му році зняли й художній фільм – "Іван Сила". Нова ж стрічка є продовженням розмови про виняткову особистість уже в документальній манері.

На презентацію завітають творці фільму, а також – рідні, близькі й односельці Івана Фірцака. Початок о 17.00.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття