В Ужгороді презентували книгу бійця російсько-української війни (ФОТО)

Петро Билина розповів, що на війні постійно носив у правій кишені із собою маленький нотатник, кулькову ручку, окуляри і записував все, що справляло на нього враження

Про це розповіла волонтерка Євгенія Напуда, пише Depo.Закарпаття.

У Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка 5 червня відбулась презентація книги "Війна кличе. Стань переможцем! Нотатки на полях російсько-української війни" бійця добровольчого батальйону "Золоті ворота" Петра Билини.

Як зазначає автор книги, це не спогади-мемуари, це нотатник. Петро розповів, що на війні постійно носив у правій кишені із собою маленький нотатник, кулькову ручку, окуляри і записував все, що справляло на нього враження, датував події і свої роздуми над ними. Потім переписав всі відомості в окремий зошит, а згодом почав працювати над електронною версією рукопису, надаючи форму змісту. Так і виникла ідея видати книгу.

"Ця книга - це перша частина моїх нотаток, які датуються 2014-2015 роками. Коли перше видання пішло до друку, я продовжував службу. Тож у мене назбиралось матеріалу і для другої частини", - зауважив письменник, який під час військової служби мав позивний "Холодний".

Дивіться також відео про звитяги 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття