UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Ужгороді презентовано одразу дві дитячі книжки закарпатських авторів

Коштом обласної програми підтримки видання творів закарпатських авторів вже побачили світ 14 книжок

В Ужгороді презентовано одразу дві дитяч…

Про це повідомили у пресслужбі Закарпатської ОДА, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 20 вересня, відбулася презентація книг Галини Малик "Мандри та подвиги лицаря Горчика" та Людмили Кудрявської "На арені цирку".

Представляли видання автори книг Галина Малик, Людмила Кудрявська, видавець Олександра Гаркуша, т.в.о. департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Василь Комарницький.

"Ми продовжуємо серію презентацій книг, виданих цьогоріч коштом обласної програми підтримки видання творів закарпатських авторів. Вже побачили світ 14 книжок. Ще над двома робота завершиться у жовтні", – сказав Комарницький.

Галина Малик розповіла про історію написання свого твору, перша частина якого вийшла 10 років тому. Пригоди лицаря Горчика відбуваються у Криму. Книгу, до слова, авторка також почала писати 2013 року на сонячному півострові. З того часу там відбулися відомі сумнозвісні події. Герой книжки також воює там з ворогами і врешті перемагає. Ілюстрації до книги за рекордно короткий термін – за місяць і 10 днів створила молода художниця Соломія Ковальчук, а сама книга теж побачила світ у рекордні три місяці.

За словами Людмили Кудрявської презентована нині  книга – данина пам’яті другу, письменнику, чудовій людині Льву Луцкеру, який, будучи вже прикутий до ліжка, взявся малювати. Його малюнки ілюструють видання.

Нагадаємо, в Ужгороді стартував освітній фестиваль "Uzhhorod EdFest 2019".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook