В Ужгороді помилували підозрюваного в державній зраді

Відбулось судове засідання у справі підозрюваного в причетності до встановлення провокаційних стел на території Закарпаття 

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Мукачево.net".

Сьогодні, 10 серпня, відбулось судове засідання у справі другого підозрюваного у причетності до встановлення провокаційних стел угорською мовою на території Закарпаття. За версією слідства (прокуратура, СБУ), це було зроблено нібито на замовлення спецслужб Росії.

Нове рішення було ухвалено Ужгородським міськрайонним судом аналогічно до рішення щодо першого підозрюваного у державній зраді, якого звільнили від кримінальної відповідальності ще 28 липня.

В обидвох випадках про звільнення від кримінальної відповідальності і помилування клопотала саме прокуратура Закарпаття, яка і вела досудове розслідування у резонансній справі.

"Прокуратурою не подано до суду обвинувальних актів відносно підозрюваних осіб, а лише надіслано клопотання про звільнення таких від відповідальності. Останнє унеможливлює розгляд судом справи по суті та засудження осіб за вчинене", - уточнили в суді.

Нагадаємо, у травні СБУ зірвала російську провокацію на Закарпатті.

Читайте також: Велика антиугорська лажа: Навіщо російський шпигун проковтнув флешку

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття