UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Ужгороді планують зелені зони та готуються до капітального ремонту вулиць

Ужгородські комунальники розповіли про робочі плани

В Ужгороді планують зелені зони та готую…

Сьогодні, 20 вересня, в Ужгороді відновлюють вуличне освітлення на вулицях Іштвана Сечені, Олександра Попадинця, Марії Заньковецької, 3, 5, Тиводара Легоцького, 27, пише Depo.Закарпаття з посиланням на пресслужбу мерії.

Обрізають гілки дерев за маршрутом громадського транспорту на вулиці Капушанській.

Стихійні сміттєзвалища ліквідовують на вулицях Михайла Салтикова-Щедріна, Закарпатській, 26, В’ячеслава Чорновола, Володимирській, 84, Антонія Годинки, Руській, Бориса Тлехаса, Тараса Шевченка, Тиводара Легоцького, 76, Дмитра Георгієва.

Косять і прибирають на кладовищі на вулиці Климента Тімірязєва.

Продовжують робити тротуари та планувати зелені зони в рамках реконструкції вулиці Олександра Можайського, триває капітальний ремонт площі Шандора Петефі, вулиць Станційної, Василя Стефаника.

Підготовчі роботи тривають до капітального ремонту вулиці Стрільничної. Поточний ремонт дорожнього покриття (профілювання) роблять на вулиці Василя Комендаря (від перехрестя з вул. Олександра Бородіна до перехрестя з вул. Миколи Пирогова) та на вулиці Павла Тичини. Підготовчі роботи до капремонту внутрішньо квартальних територій роблять за адресами 8 Березня, 20 та Марії Заньковецької, 29-27.

Нагадаємо, в Ужгороді у неділю буде обмежено рух транспорту на Станційній.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook