ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді на допомогу хворим дітям лунали твори Баха (ФОТО)

Відбувся спільний виступ хору "Cantus" та львівського оркестру "Leopolis"
Depo.
16 червня 2015 13:06
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді на допомогу хворим дітям лунали твори Баха (ФОТО)
В Ужгороді на допомогу хворим дітям лунали твори Баха (ФОТО)

Концерт творів Йоганна Себастьяна Баха присвятили 330-річчю від дня народження геніального композитора, а також 130-му ювілею Франтішека Крупки - видатного архітектора, авторству якого і належить будівля Крайового Уряду в Ужгороді (нині - будівля Закарпатської ОДА), пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на управління культури Закарпатської ОДА.

Як розповів керівник камерного хору "Cantus" Еміл Сокач, давно виношував задум організувати подібний концерт у цій знаковій будівлі. "Відомо, що за проектом Франтішека Крупки в атріумі мали відбуватись важливі світські раути, концерти та інші урочисті події за участі чи сприяння губернатора. Певний час так і було. Зараз же ми дуже сподівємось відродити цю традицію".

Концерт мав також благодійну мету, біля входу у фойє розташували скриньки для пожертв. Зібрані кошти організатори долучать до благодійних внесків, які вдалось виручити з доброчинного концерту Угорського державного народного ансамблю, що гостював в Ужгороді близько трьох тижнів тому. Всі кошти днями передадуть на потреби обласної дитячої лікарні.

 

Більше про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua