В Ужгороді можна "підвісити" хліб: 3500 хлібин вже роздали потребуючим (ВІДЕО)

Кожен, хто потребує, може взяти в магазині безкоштовно буханець хліба, для цього попередньо хтось має оплатити цей товар

Майже рік в Ужгороді діє акція "Підвішений хліб", пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Uzh Inform". Згідно з умовами, кожен, хто потребує, може взяти в магазині безкоштовно буханець хліба або ж здобу. Для цього попередньо хтось має оплатити цей товар. Як показує досвід ужгородців, в місті вистачає і тих, хто готовий поділитися і тих, хто потребує найнеобхіднішого продукта, на який не завжди вистачає коштів.

Підвішують хліб найчастіше люди середнього віку і середнього достатку. "Підвішеною здобою" діляться переважно студенти. Аргументують тим, що солодощі потрібні всім, навіть тим, хто не може собі цього дозволити. А от приходять по безкоштовний хліб переважно пенсіонери, а також безхатченки.

За 10 місяців відколи в Ужгороді започаткували цю ініціативу в магазинах роздали понад 3500 тисячі хлібо-булочних виробів. Продавці кажуть – вже мають і постійних клієнтів, які приходять щодня, або щодва дні. Є й такі, що попри фінансову скруту, соромляться брати безкоштовно. З іншого боку є й такі, що приходять і підвішують одразу 10 хлібин. Найбільший приплив благодійників в магазинах спостерігають перед святами, а також в неділю після літургії в церквах.

Нагадаємо, Ужгород готується до масштабного триденного фестивалю "Ужгородська палачінта".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття