В Ужгороді молодь з усієї України з’їхалася на кар’єрний форум

Протягом трьох днів учасники з 19 областей України мали змогу поспілкуватися  з експертами, які працюють у сфері побудови та розвитку кар’єри

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Закарпаття онлайн".

9 – 11 червня в готельному комплексі "Камелот" неподалік Ужгорода тривав Всеукраїнський молодіжний форум "Кар’єра зі школи: вибір і планування".

Метою заходу було навчити фахівців, які працюють з учнями у закладах освіти або займаються розвитком молоді, з інструментами та методами, що дозволять ефективно формувати усвідомлені мотиви вибору певного виду діяльності.

Протягом трьох днів учасники з 19 областей України мали змогу поспілкуватися  з експертами, які працюють у сфері побудови та розвитку кар’єри, з представниками роботодавців щодо стереотипів при виборі професії та обмінятися досвідом. Також учасники вчилися знаходити спільну мову з батьками в питаннях планування кар’єри їхніх дітей, як надихнути молодь ставати свідомими лідерами та гендерно чутливим підходам при виборі професії. Результатом роботи стала розробка шести "ідеальних"  занять на тему: "Як розповісти про професію просто та цікаво".

Нагадаємо, мукачівських учнів та вчителів преміювали.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття