ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді мешканці багатоповерхівки не дозволили представникам "Водоканалу" зняти показники

Водоканал закликає споживачів не порушувати законодавство та допускати працівників підприємства до приладів обліку для зняття контрольних показників

Depo.
14 червня 2018 16:44
ФОТО: depo.ua

Майже половина мешканців будинку №20 на вулиці Федора Достоєвського в Ужгороді 8-9 червня відмовилися допустити представників міського водоканалу до приладів обліку для зняття контрольних показників, повідомили в адміністрації КП "Водоканал м.Ужгорода", пише Depo.Закарпаття.

Зі слів споживачів, такі дії – наслідок особистої ініціативи голови ОСББ Павла Нечаєва

Адміністрація підприємства зазначає, що заборгованість мешканців цього будинку за послуги водопостачання – понад 102 тисячі гривень. Ця сума не остаточна, адже під час планового обходу мешканці, не допустивши до перевірки лічильників, грубо порушили вимоги ряду законодавчих актів (Законів України "Про питну воду та питне водопостачання", "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", "Про житлово-комунальні послуги", Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення).

За законодавством та умовами договору про надання послуг з водопостачання і водовідведення, споживачі зобов'язані оплачувати послуги в установлені договором строки, забезпечувати доступ представників виробника послуг до квартирних лічильників для зняття контрольних показань засобів обліку води, дотримуватися вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунального господарства.

У разі недопуску до приладів обліку, ненадання їх показників, непроведення чергової державної повірки з боку абонента виробник послуг зобов'язаний здійснювати розрахунки з такими споживачами як із споживачами, приміщення яких не обладнані вузлами розподільчого обліку, тобто за нормами споживання із розрахунку 8 куб. м на особу в місяць.

Нагадаємо, в Ужгороді розгорівся черговий скандал через забудову.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook