ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді чоловік заради розваги вистрелив рому в око

Після цього випадку 21-річний ром осліп на одне око
Depo.
17 листопада 2015 09:37
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді чоловік заради розваги вистрелив рому в око
В Ужгороді чоловік заради розваги вистрелив рому в око

Як пише Depo.Закарпаття, у районі стадіону "Спартак" в Ужгороді чоловік з рушниці підстрелив молодого цигана, що порпався в сміттєвому контейнері. Про це повідомив у Фейсбуці громадський діяч Мирослав Горват.

"Молодий хлопець 21 року Павло С., який проживає по вулиці Ужанській у мікрорайоні Радванка, рився у сміттєвих контейнерах, які розташовані на вулиці. У цей час поряд із подвір’я приватного будинку у нього вистрелив чоловік із пневматичної гвинтівки. Вистрелив без будь-якої причини, а заради розваги. І попав хлопцю прямо в ліве око. Куля з гвинтівки пробила Павлу наскрізь око і застрягла всередині голови.
Хлопця відвезли у Обласну клінічну лікарню, йому зробили операцію, зараз він лежить в офтальмологічному відділенні. Але Павло повністю осліп на це око", - написав Горват.

Павло написав заяву в Ужгородський міський відділ міліції. У палату до нього приходив міліціонер і брав пояснення про цей випадок.

Проблема полягає в тому, що кулю з голови Павла для проведення експертизи вибрати неможливо - вона застрягла глибоко в очній порожнині і виймати її складно і небезпечно.

Приходила і жінка того чоловіка, який стріляв у Павла. Принесла йому щось поїсти. Але хлопець відмовився.

Читайте також: Як у Мукачеві молодики з гітарою трощили вітрини

Більше новин про Закарпаття чита