В Ужгороді члени ДВК намагалися вигнати спостерігача з дільниці

На виборчій дільниці в Ужгороді на столі лежали порожні бланки протоколів із підписами членів ДВК та штампом

В Ужгороді члени ДВК намагалися вигнати…

На дільниці №210715, яка знаходиться в четвертому гуртожитку Ужгородського національного університету, спостерігач ОПОРИ зафіксував на робочому столі членів ДВК порожні бланки протоколів із підписами членів комісії та штампом. Про це повідомляє ОПОРА, передає Depo.Закарпаття.

На дільниці №210715 спостерігач помітив на робочому столі керівництва комісії порожні бланки протоколів на яких уже були ймовірні підписи членів комісії та штамп. Спостерігач запитав членів комісії, чому на столі лежать бланки протоколів, однак члени ДВК відповіли, що це порожні бланки – заготовки, і вони в цьому порушень не вбачають.

Оскільки у таких діях членів ДВК вбачаються ознаки порушення частини 5 статті 251 Виборчого кодексу, яка забороняє підписувати протокол та засвідчувати печаткою дільничної виборчої комісії до остаточного заповнення, спостерігач викликав на місце події поліцію.

Коли спостерігач здійснював у приміщенні виборчої дільниці зйомку, члени комісії усно вимагали припинити зйомку та навіть покинути дільницю, адже він, на їхню думку, заважає роботі комісії. Однак спостерігач не припинив зйомку та не покинув приміщення.

Відповідно до частини 5 статті 251 Виборчого кодексу забороняється заповнення протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці олівцем, а також внесення до них без відповідного рішення комісії будь-яких виправлень, а також підписувати його та засвідчувати печаткою дільничної виборчої комісії до остаточного заповнення.

Нагадаємо, що в Ужгороді на одній з дільниць сталася сутичка між ромами.

На Закарпатті чоловік намагався винести бюлетені за межі дільниці. До двох виборчих дільниць підвезли виборців ромської національності.

Читайте також: Місцеві вибори 2020: Що відбувається на Закарпатті (ХРОНІКА)

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"