В Ужгороді батьки, які взяли на виховання сиріт, ділилися своїм досвідом

Тренінгові заняття провели для батьків-вихователів та прийомних батьків дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, котрі функціонують в області

В Ужгороді батьки, які взяли на вихованн…

Про це повідомили у пресслужбі Закарпатської ОДА, пише Depo.Закарпаття.

З 16 по 19 вересня фахівці обласного центру соціальних служб для сім՚ї, дітей та молоді Закарпатської ОДА провели тренінгові заняття для батьків-вихователів та прийомних батьків дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, котрі функціонують в області. Учасниками навчань стали батьки з Берегівського, Іршавського, Мукачівського, Перечинського, Рахівського, Тячівського, Хустського,Ужгородського районів, а також міста Мукачево.

Навчання проходило у відвертій атмосфері, що дозволило деталізувати основні навчально-виховні моменти щодо виховання дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Під час навчання прийомні батьки та батьки-вихователі мали змогу поділитися власним досвідом виховання дітей. 

Питання щодо виховання дітей обговорили з прийомними батьками та батьками-вихователями й представники управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області, обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги, Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Загалом упродовж 2019 року на базі Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім՚ї, дітей та молоді 64 прийомних батьків та батьків-вихователів підвищили свій виховний потенціал.

Нагадаємо, в Ужгороді стартував освітній фестиваль "Uzhhorod EdFest 2019".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook