UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Україні змінено критерії поділу регіонів на карантинні зони

Для того, щоб регіон жив у режимі "зеленої зони", середня кількість ПЛР-тестувань має бути не менша, ніж 24 на 100 тисяч населення за 7 днів

В Україні змінено критерії поділу регіон…

Кабінет міністрів зменшив кількість показників при визначенні карантинних зон для регіонів. Два з них об'єднали в один, тому тепер загалом їх три замість чотирьох. Це — заповненість ліжок, рівень тестувань і рівень нових хворих на 100 тисяч населення, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Нromadske.

Таке рішення ухвалили на засіданні 12 серпня на прохання Міністерства охорони здоров’я.

Очільник МОЗ Максим Степанов розповів, що раніше рівень загрози визначали за 4 показниками: завантаженість ліжок у лікарнях для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 становить більш як 50%; середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА менше ніж 24 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить більш як 11%; показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 більш як 10%.

Тепер останні два об’єднали в один — це рівень нових хворих на 100 тисяч населення — тобто за 14 днів нові випадки на 100 тисяч населення.

"Це буде більше зрозуміло для наших громадян", — переконаний міністр. 

Також Степанов розповів про те, як тепер регіони можуть потрапити у "зелену" чи "червону" зону. Для того, щоб регіон жив у режимі "зеленої зони", середня кількість ПЛР-тестувань має бути не менша, ніж 24 на 100 тисяч населення за 7 днів.

Показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів не повинен перевищувати 40 випадків на 100 тисяч населення.

Якщо рівень завантаженості ліжок по регіону становить 50 і більше відсотків 5 днів поспіль, то на території всього регіону встановлюватимуть "помаранчевий рівень" епідеміологічної небезпеки, якщо понад 70% — "червоний рівень" на території всієї області.

За словами Степанова, Державна комісія ухвалюватиме рішення про встановлення рівня епідеміологічної небезпеки кожні 7 днів. А рішення по послаблення "червоного", "помаранчевого" та "жовтого" рівнів розглядатимуть не раніше, ніж через 14 днів (саме стільки триває інкубаційний період коронавірусу).

Читайте також: Закарпаття в жовтій зоні небезпеки поширення COVID- 19: Що відбувається (ХРОНІКА)

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme