UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Україні зарплати жінок на чверть менші за зарплати чоловіків

Сьогодні в Україні існує значний розрив в економічній спроможності між жінками та чоловіками. Як наслідок, зарплати жінок менші за зарплати чоловіків на 25%

В Україні зарплати жінок на чверть менші…

Про це заявив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський під час круглого столу на тему: "Забезпечення гендерної рівності: моніторинг виконання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та Пекінської декларації і Платформи дій", пише Depo.Закарпаття з посиланням на пресслужбу відомства.

"Зберігається високий рівень ґендерної сегрегації на ринку праці. Поширене дискримінаційне ставлення роботодавців до працівниць-жінок як на рівні працевлаштування, так і кар’єрного зростання. Це зумовлює як розрив у розмірі заробітної плати у розмірі 25%, так і нерівні можливості отримання доступу до економічних ресурсів, а також відмінності в якісних характеристиках зайнятості і соціальному статусі жінок і чоловіків", - заявив Ніжинський.

За словами заступника Міністра, для України важлива реалізація Пекінської платформи дій та Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, зокрема, побудова ефективної системи протидії насильству, підтримки вразливих груп жінок із дотриманням найкращих інтересів дитини.

"Основними пріоритетами у прискоренні прогресу щодо ґендерної рівності визначено задачі по Цілях Сталого Розвитку до 2030 року, а саме:
- викорінення насильства проти жінок та дівчат,
- участь у політичній діяльності,
- право на працю і права на робочому місці
- зниження ризику лих і відновлення сталості з урахуванням ґендерних аспектів
- неоплачуваний догляд та домашня робота/угоди щодо роботи і особистого життя (наприклад, оплачувана відпустка по вагітності і пологах або відпустка по догляду за дитиною, послуги по догляду)", - наголосив Ніжинський.

Нагадаємо, що в Україні з 1 квітня вводять електронний лікарняний, що спростить процедуру оформлення лікарняного листа і оптимізує процедуру отримання страхових виплат.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"