В одній зі шкіл Тячівщини призупинили навчання через спалах кору

Для зменшення контактів між дітьми в можливий інкубаційний період призупинили навчання в Груниківській школі на тиждень, з 18 по 23 квітня

Про це йдеться на сайті Тячівської РДА, пише Depo.Закарпаття.

Як повідомила директор Груниківської ЗОШ І-ІІ ст. Тетяна Зеленько, з початку квітня зафіксовано 54 випадки тривалого підвищення температури у дітей різного віку, з яких у 15 підтверджено захворюваність на кір. З приводу чого дирекція школи звернулася до управління освіти, відділ охорони здоров'я та відповідні органи влади, аби прийняти відповідне рішення.

Станом на сьогодні, 17 квітня, в школі відсутня 31 дитина, у лікарню звернулося 12 осіб, двоє дітей нешкільного віку з ускладненням - пневмонією направлено в інфекційне відділення райлікарні, десять дітей проходять лікування на дому.

Така кількість хворих за один місяць свідчить про різке погіршення ситуації щодо захворюваності на кір і розцінюється як спалах цієї інфекції.

З метою попередження розповсюдження кору та для зменшення контактів між дітьми в можливий інкубаційний період було вирішено призупинити навчання в Груниківській школі на тиждень з 18 по 23 квітня (понеділок) включно.

Нагадаємо, протягом тижня на кір захворіли 89 закарпатців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття