В ОДА відреагували на затримання на хабарі посадовця

Обласна адміністрація не вигороджуватиме своїх працівників від кримінальної відповідальності, які би посади вони не займали, йдеться в заяві

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на прес-центр Закарпатської ОДА.

Керівництво ОДА прийняло заяву, в якій, зокрема, йдеться про те, що вимагання й отримання хабарів працівниками облдержадміністрації неприпустиме, такі дії підривають статус державного службовця й підпадають під статті Кримінального кодексу України.

"Факт документування злочинної діяльності начальника управління департаменту соціального захисту населення має бути розслідуваним у найкоротші терміни об'єктивно й неупереджено, а за результатами розслідування суд прийме відповідне рішення.Обласна адміністрація не вигороджуватиме своїх працівників від кримінальної відповідальності, які би посади вони не займали. Якщо посадовець насмілюється брати хабарі, він має бути готовим відповісти за це по всій строгості закону", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, що процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно із співробітниками управління захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ НП України викрито начальника одного з управлінь Закарпатської ОДА під час отримання $400 неправомірної вигоди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття