UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Мінекономіки назвали галузі, в яких найбільше людей працюють неофіційно

Праця 70% працівників сфер торгівлі, готельного і ресторанного комплексу, сільського господарства і будівництва використовується незаконно

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на ligazakon.

Міністр Міністерства економічного розвитку Тимофій Милованов розповів, в яких областях задіяно найбільше працівників, чия праця використовується нелегально.

Це питання було піднято під час брифінгу "Державна підтримка підприємств і заходи по детінізації сфери працевлаштування", де Милованов повідомив, що найбільше непрацевлаштованих працівників - у сферах торгівлі, готельного та ресторанного комплексу, в сільському господарстві і будівництві. У цих галузях, за словами міністра, праця 70% робітників використовується нелегально.

Міністр також сказав, що нелегальне працевлаштування падає щорічно на один відсоток. За даними, наданими раніше Державною службою зайнятості, рівень тіньової зайнятості в Україні за минулий рік знизився до 21% - це найкращий показник за останні 10 років. А з початку поточного року завдяки роз'яснювальним бесід на підприємствах від інспекторів Держпраці з майже 200 тисячами працівників були укладені трудові договори.

Нагадаємо, що на Закарпатті кількість безробітних станом на 1 лютого 2020 року становила 5,3 тисяч осіб. Кількість отримувачів допомоги по безробіттю складає 4,3 тисяч осіб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"