Влада Ужгорода заборонила рекламу в історичній частині міста

Сьогодні відбулося чергове засідання Ужгородського виконкому, на якому розглянули 16 питань

Про це йдеться в сюжеті "УжІнформу", пише Depo.Закарпаття.

На порядку денному засідання міськвиконкому було 16 питань. Одне з головних — заборона розміщення об'єктів зовнішньої реклами, зокрема, в центральній історичній частині Ужгорода.

"Є перелік вулиць, де недоцільно розміщувати зовнішню рекламу. Корзо, Корятовича, Волошина. Ми вирішили, щоб там не було реклами, яка не буде прикрашати історичну частину нашого міста, псувати фасади і закривати міся, на як хотіли би подивитися туристи", - прокоментував мер Богдан Андріїв.

Також на виконкомі дозволили діяльність двох мотузкових атракціонів в Ужгороді — у Боздоському та Підзамковому парках. Вирішили надати паспорти відкритим літнім майданчикам, однак тільки після того, як власники сплатять адмінштрафи за попередню роботу без відповідного на це права. Крім того, затвердили питання про закупівлю спецтехніки для КШЕПу для виконання дорожніх робіт.

На виконкомі обговорили й підсумки опалювального сезону 2016-2017 років та заходи з підготовки до нового, затвердили Положення про визначення потреби в земельних ділянках та порядку їх надання учасникам бойових дій у зоні АТО та родинам загиблих воїнів. Також відзначили працівників управління патрульної поліції, які затримали злочинців.

Нагадаємо, міський голова Ужгорода вирішив проводити прес-конференції щомісяця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття